Komputery i internet

Internetowe spacery

Spacer w Internecie

Zdjęcia panoramiczne 360 stopni rozpropagowała firma Google w własne usłudze Google Maps. W trybie street view użytkownik ma możliwość poczuć się, jakby był w danym miejscu. Można obracać się , a ponadto poruszać po mapie, jak w wirtualnym świecie gry komputerowej.

Dzięki temu można zobaczyć wiele detali danego miejsca. Nie prawie każdy ma możliwość wiedzieć, niemniej jednak takie zdjęcia można wyprodukować w dowolnym miejscu i umieścić w mapach. Zdjęcia można takie wyprodukować również wewnątrz budynków. Usługa taka nosi nazwę wirtualnego spaceru.

Jest to propozycja szczególnie polecana właścicielom lokali rozrywkowych, którzy mogą w ten sposób przedstawić swoim klientom wnętrza swoich lokali. Wirtualny spacer Wyszukiwarkę wyjątkowo nadaje się do miejsc takich, jak kluby, dyskoteki, bary, puby, sale weselne, sale koncertowe itp. Z pewnością, można takie zdjęcia wykonać w każdym budynku, jak także na zewnątrz. Dzięki temu ewentualny klient ogląda wnętrza i w tym samym momencie wie, czego ma możliwość się spodziewać po skorzystaniu z usługi. Możliwość obejrzenia wnętrza danego miejsca pojawi się przy wynikach wyszukania w wyszukiwarce Wyszukiwarkę.

Chcąc zamówić zdjęcia 360 stopni Warszawa jest miastem, gdzie własne usługi oferują firmy wykonujące tego typu zdjęcia. Do fotografii należałoby udostępnić konkretny lokal, w których wykonywana jest seria fotografii. Fotografowie posiadają specjalną licencję firmy Google na takie zdjęcia. Dzięki temu klient ma gwarancję, że zdjęcia panoramiczne Warszawa będą najwyższej jakości i będą zrobione zgodnie z wymaganiami Google. Ich obecność online bez wątpienia przyczyni się do zwiększenia zainteresowania ofertą danej firmy.

Warto sprawdzić: wirtualne spacery Warszawa.